مجموعه آهنگ های جدید و قشنگ سال 95دانلود آهنگ جدید محمد رضوان و دانلود آهنگ جدید تتلوبرای دانلود آهنگ جدید محمد رضوان به ادامه مطلب مراجعه کرده .در ادامه میتوانید دانلود آهنگ جدید تتلو مشاهده و دانلود کنید.همچنین برای دانلود آهنگ جدید معین و آهنگ جدید جعفر به ادامه مطلب مراجعه کنید.
متن آهنگ محمد رضوان به نام عشقمسرده بی تو این خونه ، خونه مثل زندونهبرگرد بی تو آشفته س دل دیوونهبرگرد بی تو دلتنگم با عشق نا هماهنگمبی تو حتی با مرگم نمی جنگمعشقم عاشقت موندم تا تو برگردی کنارمتو همه جا بودی وصل به من مثلِ اسمَمبی تو سردِ و بی روحِ جِسمَمتو همیشه اینجاییمیشه گرماتو فهمید و حس کردتو همه جا بودی وصل به من مثلِ اسمَمبی تو سردِ و بی روحِ جِسمَمتو عشقم عاشقت موندم تا تو برگردی کنارمیادت مونده تو قلبم من به عشقت بی قرارمعشقم عاشقت موندم تا تو برگردی کنارمیادت مونده تو قلبم من به عشقت بی قرارمهمیشه اینجایی

جام جهان نما آهنگ ,جدید ,محمد ,برگردی ,موندم ,رضوان ,آهنگ جدید ,محمد رضوان ,عاشقت موندم ,روحِ جِسمَمتو ,برگردی کنارمیادت ,برگردی کنارمیادت مونده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چطور منزل شیکی داشته باشیم فروشگاه دخترانه دی کلیپ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. سئو آباد سردار دلها مرکز علمی کاربردی اصفهان سیتی سنتر افتاب تابان مسیرِ عشق